Avārijas dienesta tālrunis: +371 67512322

Bieži uzdotie jautājumi

planning-ahead-of-construction

Kādus pakalpojumu veidus jūs sniedzat?

  • Liftu un pacēlāju montāža;
  • Liftu iekārtu modernizācija;
  • Liftu tehniskā apkalpošana un remonts;
  • Liftu dizaina apdare;
  • Eskalatoru apkalpošana, remonts, montāža.

Kāpēc mēs piedāvājam izvēlēties tieši mūs?

5 gadu laikā mēs centāmies ieņemt konkurētspējīgo vietu tirgū, izstrādājot pieprasītākos un aktuālos piedāvājumus. Mūsu uzkrātā pieredze pastāvīgi tiek papildināta ar zināšanām, mēs esam ieinteresēti pastāvīgi attīstīties un būt par perspektīvu profesionāļu komandu. Nav mazsvarīgi atzīmēt, ka katram mūsu darbiniekam ir visi nepieciešamie sertifikāti, ko pieprasa Latvijas likumdošana.

Ar kādiem klientiem jūs strādājat?

Mēs strādājam ne tikai ar lieliem pasūtītājiem, bet arī esam atklāti sadarbībai ar privātpersonām.

Kādus objektu veidus jūs apkalpojat?

Mēs varam izskatīt jebkuru piedāvājumu, kur ir lifts, eskalators vai cēlējmehānisms. Šobrīd mums ir noslēgti līgumi ar sabiedriskām, dzīvojamām un biroju ēkām, noliktavu telpām, rūpnīcām.

Kādos reģionos jūs strādājat?

Mēs parādījām sevi liftu tirgū no vislabākās puses, realizējot dažādu projektu vairākumu visā Latvijā.

Cik maksā jūsu pakalpojumi?

Mēs ar pārliecību varam apgalvot, ka mēs piedāvājam Eiropas kvalitāti par Latvijas cenām. Mūsu cenu politika ir demokrātiska un pieņemama katram klientam. Sazinieties ar mums, un mēs piedāvāsim jums, vadoties pēc jūsu pieprasījumiem, cenu piedāvājumu.

Kādas liftu markas jūs apkalpojat?

Mogiļevas lifti, Otis, Kone, Shindler un citu ražotāju lifti. Mums ir visa nepieciešamā servisa iekārta un tehniskā dokumentācija tādu liftu apkalpošanai.

Kur jūs pērkat detaļas remontiem?

Mēs piedāvājam oriģinālo ražotāju detaļas, kā arī alternatīvus variantus.

Pēc inspektora pārbaudes atslēdza mūsu liftu. Ko mums darīt?

Mūsu pakalpojumu cikls var ierobežoties ar jau ekspluatējamā objekta remontu. Ja objekta fiziskā un morālā nolietojuma pakāpe ir tik liela, ka to nevar izlabot ar remonta starpniecību, tad mēs veicam modernizēšanu vai pilnu nomainīšanu pret jaunu un mūsdienīgo iekārtu dažādā cenu diapazonā.

Kas ir lifteco logo?

Uzkrātās liftu iekārtu pieredzes Latvijas tirgū rezultātā, SIA „TehnoPrime” izstrādāja pakalpojumu programmas kompleksu lifteco logo. Šajā programmas kompleksā ir iekļauti visaktuālākie pasūtītāju pieprasījumi: pieejamās cenas, operatīvā reaģēšana, drošie un ekonomiskie risinājumi, augsta izturība pret ārējo iedarbību.

Kādu lifta montāžas veidu jūs sniedzat?

Mūsu darbinieku štats var veikt jebkuras liftu iekārtas montāžu.